HAKKIMIZDA

35 Yıllık mesleki tecrübemizi 1993 yılından itibaren ISUZU ve Mitsubishi araçlarına uygulayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Gerek Mersin, gerekse de Mersin dışından gelecek olan müşterilerimiz için,  yedek parça ve araç bakımı konusunda deneyimli elemanlarımız ile sorunlarınıza hızlı ve doğru çözümler sunmak üzerine kurduğumuz hizmet anlayışımız MISTSUBISHI ve ISUZU teknolojisiyle birleşmiştir.  Ayrıca, başta ISUZU ve MITSUBISHI markaları olmak ikinci el araç alım ve satım konsunda da hizmetimiz bulunmaktadır. 
İnternet sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz ikinci el satılık araçlarımız için bizimle telefondan iletşime geçebilir,  internet sitemizin iletişim kısmında bulunan formu doldurabilir yada ofisimize gelerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.
Tesisimizde özel servis alanımız,  geniş bir yedek parça depomuz ve müşterilerimiz için, araçlarının bakımı yapılırken dinlenenip çaylarını yudumlayabilecekleri ferah bir ofis ortamımız bulunmaktadır.
Sizlerin talepleri doğrultusunda beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamakla birlikte birincil önceliğimiz dürüst ve kaliteli bir hizmettir.

Hizmet Bizden Tecih Sizden

FEHMİ TÜRBEN