Neden Isuzu ve Mersin Hizmet Oto Özel Servisi?

İster konteynırları limandan deponuza taşıyın, ister fabrikanızdan perakendecilerinize mal gönderin isterseniz şantiyelerde yük taşıma için kullanın; küçük büyük her işletme için ISUZU nun mutlaka bir çözümü vardır.

FRR, FSR, FVR ve FVM gibi ağır hizmet tipi, C Serisi ve E Serisi için orta yüklü F Serisinden  NHR, NKR, NPR ve NQR'yi içeren hafif seriye kadar Isuzu her konuda yardımcı olur.

İşletmenizi ileriye taşımanıza yardımcı olabilecek ISUZU yu tercih etmeniz için işte beş neden:

1) Sizin ve müşterileriniz için kalite:

Başarıyı destekleyen en önemli unsur prestijdir. ISUZU kamyonlarından herhangibiriyle teslim alınan bir teslimat müşterileriniz ve şirketiniz için bir kalite ve gurur kaynağı olacaktır. N-Serisi ve F Serisi kamyonlar, aynı Isuzu küresel standartlarında ve kalitesinde n Isuzu'nun Biñan, Laguna'daki tesislerinde , Isuzu C Serisi ve E Serisi kamyonlar ise Japonya'da üretilmektedir. 

2) İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çok yönlü tasarım:

İhtiyaçlarınızı karşılamak için bir yarı-kamyon, konteyner kamyonu, bir araba taşıyıcısı veya başka bir özel araç ister misiniz? İşinizin kapsamı ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için Isuzu'nun çok çeşitli seçenekleri vardır. Veya  Isuzu kamyonlarını, Isuzu'nun akredite edilmiş gövde kurucu ortaklarının herhangi biriyle konfigüre ederek, şartnamenize uyacak bir arka gövde oluşturmak üzere özelleştirebilir. 

Okul servisi filonuz için yan tezgahlara sahip basit bir yolcu minibüsü gövdesine mi ihtiyacınız var? İnşaat işiniz için yükü kaldırmak amacıyla özel bir vincemi ihtiyacınız var? Çekici filonuz, ihtiyacı olan sürücülere katılmak için güvenilir bir araba taşıyıcısına ihtiyaç duyuyor mu? Filosunun omurgası olan bir Isuzu ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

3) Güvenilirlik:

Güven, herhangibir işin temelidir. Teslimatların belirtilen zamanda yapılması ise güveni arttırır. Isuzu motorları, güvenilirlik ve sağlamlık için yüksek standartlara göre üretilmiş olup nerdeyse hiç arıza yaşamayacağınızdan yolda kalma, dolayısıyla teslimatlarınızı zamanında teslim edememe gibi bir sorun yaşamazsanız.

4) Tasarruf Sağlayan Yakıt Ekonomisi

Isuzu, iş dünyasında en etkili araçlardan biri olarak kabul edilen kamyon üretimiyle gurur duyuyor. Doğrudan enjeksiyon ve turbo intercooler sisteminden gelen mükemmel güç ve tork gibi gelişmiş teknolojilerle, Isuzu kamyonları hızınızı ve daha da önemlisi verimliliği artırmanız gereken herhangi bir yere ürünlerinizi ulaştırabilir. N-Serisinin en çok satan modeli olan NHR, litre başına 16.07 kilometreye kadar bir yakıt tasarrufu sağlayabilir; bu da işinizin uzun vadede para tasarrufu yapabileceği anlamına gelir. Isuzu'nun kurumsal web sitesinde, teslimatlarınız için ne kadar yakıt alacağınızı tahmin etmenize yardımcı olabilecek bir yakıt ekonomisi hesaplayıcısı vardır.

5) Satış Sonrası Destek

Isuzu'nun hizmeti, otomotiv endüstrisinde, piyasadaki en iyi uygulamalara uygun olarak müşteri hizmetleri sunmayı amaçladığı için her zaman en iyilerden biri olduğu kanıtlanmıştır.